دسترسی سریع

افتتاح پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز

پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای دانش اموز کرج به مدت 9 ماه زودتر از زمان اولیه قرارداد به بهره برداری رسید. شرکت راه و ساختمان موفق شد با حمایت کارفرمای محترم، شهرداری کرج، و پشتیبانی مهندسین مشاور سازیان به عنوان مشاور کارفرما تقاطع غیرهمسط دانش آموز را به مدت 9 ماه زودتر از موعد اولیه قرارداد به بهره برداری برساند. این مهم در حالی به دست آمد که زمین محل احداث پروژه مملو از معارضین شهری شامل لوله 500 آب، انشعاب بیست هزار مشترک مخابرات، کانال انتقال آبهای سطحی در آکس پروژه، لوله فاضلاب و لوله گاز بود.شرکت راه و ساختمان در دی ماه سال 1392 زمین کارگاه را تحویل گرفت و در 20 شهریور 1393 پروژه را به بهره برداری رساند.

اخبار

اجرای هتل روتانای مشهد

کارفرما شرکت ایمن فراز سپند
پیمانکار شرکت راه و ساختمان (مولوی)
سال عقد قرارداد 1391
مدیر پروژه مهندس علی مجتهدی
وضعیت پروژه در حال انجام

محل پروژه: این پروژه واقع در استان خراسان رضوی، مشهد، خیابان امام رضا، جنب هتل مدائن و در فاصله حدود 500 متری از حرم مطهر می باشد. موضوع پروژه: به دلیل زواری بودن شهر مشهد و ارادت و علاقه مردم سراسر ایران و برخی کشورهای جهان به علی ابن موسی الرضا، این شهر هر ساله به خصوص در تابستان و عید نوروز شاهد حضور مسافرین میلیونی می باشد. به همین علت جهت جذب مسافرین بیشتر هتل روتانا در محل یاد شده در دست احداث می باشد. مساحت پروژه: این پروژه با 23 طبقه شامل تجاری و مسکونی در زمینی به مساحت 5400 متر مربع در حال احداث می باشد. زیربنای پروژه حدود 80 هزار مترمربع می باشد. این پروژه در تاریخ 24/9/1391 آغاز شده است .

که تا کنون اجرای psk چشمه های سقف +12 و +13 حدودا 50% انجام شده و اجرای توری بندی چشمه های سقف +12 و +13 حدودا 43% انجام شده و همچنین اجرای پاشش کافوی چشمه سقف +12 و +13 تا 50% پیشرفت فیزیکی داشته است.

یکرگه چینی طبقه -1 و +7 حدودا 30% انجام شده است و همچنین دیوارچینی طبقه -3 و -2 و -1 و +3 و +4 نیز تقریبا 30% پیشرفت داشته است.

تصاویر

فایل های مرتبط